Sıkça Sorulanlar

Android cep telefonu takip programından en iyi şekilde yararlanmanız için hazırladığımız soru cevap bölümüne hoş geldiniz.

Çalışma Sistemi

SelfSPY kurulumu ve kullanımı en basit casus telefon yazılımıdır. Bir defalığına fiziksel erişim ile sadece 2 ila 3 dakikada kurulumunu yaptığınız android telefon veya tabletin tüm verilerini istediğiniz telefon veya bilgisayardan kullanıcı paneline giriş yaparak takip edebilirsiniz.

Self SPY  casus telefon yazılımı kullanmak kesinlikle yasaldır:

  • 18 yaşın altındaki çocuklarınızın güvenliği ve çevresini öğrenmek için kesinlikle onların telefonlarını izleyin.
  • İş verenler çalışanların şirkete at cep telefonları veya tabletlerini takip etmek hakkınızdır. 
  • Çalışanlarınızın cep telefonu veya tabletlerine Self SPY hizmetini kullandığınız hakkında bilgilendirin, personeliniz daha verimli çalışmaya başladığını göreceksiniz. Şirketinize ait cihazlarınızı takip ettiğinizi ve yasal anlamda sorumlu olmayacağınızı belirten bir sözleşme imzalatabilirsiniz.
  • Ancak, Bulunduğunuz Ülkenin yasaları ile ilgili bilgi sahibi olamadığımızdan; kesinleşmiş bir yasal tavsiye verme hakkımız yoktur. yerel yasaların özellikleriyle ilgili doğrulanmış yasal tavsiye verme hakkımız yoktur.
  • Self SPY telefon takip programını bir cep telefonu veya tablete yükleme yetkisine sahip olmadığınız başka bir cihaza yüklemek yasalara aykırı olabilir. Cihazı takip ettiğinizi sahibine bildirmeniz gerekir ! Bu durum kesinlikle kullanıcının kendi sorumluluğunda olduğu burada ve yükleme aşamasında belirtilmektedir.

Self SPY Sadece Takibini Yapmak İstediğiniz Telefon veya Tablete Yüklenmelidir

Kendi telefonunuza her hangi bir işlem yapılmaz fakat, kendi telefonunuzdan hedef telefonu takip etmek  için kullana bilirsiniz.

Self SPY Uzaktan Kurulum Mümkün Değildir

Evet; Kesinlikle takip etmek istediğiniz Android cep telefonuna Self SPY ‘ kurmak ve kullanmak için kısa sürede olsa fiziksel erişime ihtiyacınız var, cihaza self spy kurulumu yapmanız gerekmektedir. Lütfen bu konuda ısrarla soru sormayın ( sms, resim veya dosya ) göndererek casus yazılım kurduğunu iddia edenlerden uzak durun böyle bir şeyin imkanı yoktur..

Self SPY Tamamen Gizli Çalışan Casus Yazılımdır

Self SPY telefon takip programı %100 görünmez, aksine android güvenliği olarak çalıştığı için fark edilmesi ve tespit edilmesi imkansızdır.

 Takip Verilerini Nereye Gönderiyor ?

Self SPY Ücretsiz deneme kurulumunu tamamladığınız anda belirlediğiniz e posta adresine bir onay aktivasyon linki gönderir bu linke tıkladığınız anda takip paneliniz 24 saat için açılacaktır.

 Takip Özelliklerini Ne Sıklıkta Gönderiyor ?

İnternet bağlantısının nadiren zayıf olduğu durumlarda bu zaman en fazla 1 dakika kadar gecikebilir..

Takip Ettiğim Cihaz Neden İnternet Bağlantısına İhtiyaç Duyuyor ?

İzlenen android cihaz, takip panelinize bilgi gönderebilmek için interneti kullanır. sunuculara veri göndermek için internet bağlantısı gerektirir.

Bu bağlantı mobil veri veya wifi kablosuz internet olması fark etmemektedir, her hangi birine bağlı olması yeterlidir.

Takip ettiğim telefonda sim kart ( telefon numarası ) değişirse ne olur ?

Telefon Takip Programı Sistemde Çalışmaktadır.

Bu bağlantı mobil veri veya wifi kablosuz internet olması fark etmemektedir, her hangi birine bağlı olması yeterlidir. Dolayışı ile takip edilen cep telefonunda sim kart değişikliğinin hiç bir önemi yoktur, sistem takılan kart üzerinden bilgileri göndermeye devam eder. Sim kart değişikliği olduğunda Self SPY’ dan otomatik olarak bir uyarı e postası alırsınız ve yeni kullanılan sim kart numarasını takip etmeye devam edersiniz.

Dünyanın her yerinde çalışmaktadır

Telefon Takip Programı Sistemde Çalışmaktadır.

Takip edilecek telefona yükleme yapmanız o cihazı Dünya nın her hangi bir yerinden  takip etmenize olanak sağlar.

Bunun için mesafe sınırı yoktur.

Hangi marka telefon veya tabletlere yüklenir

Self SPY Android işletim sistemi olan tüm telefon ve tabletler ile uyumludur. Dünya’nın her yerinde üretilmiş Türkiye’de bulunan veya bulunmayan tüm Android işletim sistemi ve tüm 4.x, 5.x, 6.x, 7.x  8.x sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.